Vend: ALB / al
23/06 2020.
Blog

ËSHTË E GJITHA RRETH BLUZAVE TË BUZZ

Përshëndetje djema,

Unë nuk kam shkruar për një kohë, e di, por nuk është kurrë vonë që të kthehem me një histori të mirë të Buzz-it , posaçërisht nëse rasti është aq i lezetshëm. Këtë herë ne kemi sjellë risi  me bluzet e reja në  Buzz.

Siç e dini të gjithë, përveç atleteve dhe rrobave më të reja të markave të famshme, Buzz ka edhe koleksionin e tij të bluzave. Aleksandra dhe unë patëm një mundësi t'i veshim ato së pari dhe mund të them që ata janë krejtësisht të lezetshëm dhe mund të përputhen në mënyrë të përkryer me çdo veshje të stilit urban  këtë verë.

Bluzat Buzz janë shumë të rehatshme, duhet ta them. Kjo është goxha e rëndësishme për mua, sepse nuk duroj dot nxehtësinë. Ato janë zgjedhje e përkryer si për ftohtësinë, ashtu edhe për rastet e natës. Do t'i vesh ato në disa ngjarje të qytetit këtë verë, sepse ato janë urbane dhe të ndryshme.

Çdo bluzë, për meshkoj ose  femra ka printime interesante. Disa prej tyre janë plotësisht urbane dhe hipi, që më pëlqejnë më shumë. I vesha me xhinse dhe atlete të ftohta New Balance 997, Reebok DMX dhe Adidas Ozweego, ndërsa Arjola i veshi me pantallona të gjera, pantallona dhe xhinse të Champion.

Bluzat Buzz janë padyshim rekomandimi im këtë verë.

Nëse dëshironi të jeni edhe më trendy, shikoni disa nga çorapet Buzz që janë në gjendje  në ofertë. Ata do të përputhen në mënyrë të përkryer me atlete dhe veshjet tuaja të preferuara.

I gjeni në të gjitha dyqanet Buzz ose online.

Bëni kujdes,

Voja.

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

13.
Jan.
2021.
Blog
Hej njerëz të BUZZ! Emri im është Nina Retar dhe kam qenë pjesë e ekipit të BUZZ për më shumë se një vit....
30.
Dec.
2020.
Blog
Sot, i dashur komunitet i adhuruesve të atleteve do të flasim për performancën, a jeni të ngazëllyer? Unë e di që jam, n...
03.
Nov.
2020.
Blog
Përshëndetje, Për herë të parë jam këtu me Pero Martić, lojtar slloven, Youtuber, aktor dhe këngëtar. Edhe pse...
string(0) ""
string(0) ""