Vend: ALB / al
23/06 2020.
Blog

Qëndroni në shtëpi dhe vishni atletet e preferuara AIR MAX

Përshëndetje miq!

Unë kam qenë duke shkruajtur  këtë blog nga siguria e shtëpisë sime ,që kam qenë për një kohë, si shumica. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme që të mbetemi sa më pozitivë të mundemi. Aktivitetet e përditshme sigurisht që do të ndihmonin. Gjeni një rutinë të përditshme, hobi, ushtrime… :) thjeshtë është  koha e përkryer për të pastruar këpucët e vrapimit, ose për të palosur dollapin tuaj.

Thjesht kam një model të ri Nike Air Max 720 me ngjyrë vjollcë-rozë për koleksionin tim.

Detajet në majën e atletes  janë frymëzuar nga mbështjellësi i flluskave që shtojnë thellësi dhe cilësi në pamjen e këtij modeli. Ngjyrat tërheqin frymëzimin nga bota natyrore dhe kontribuojnë në pamjen futuriste të atleteve.

Në kohën e lirë, ndërsa rregulloj veshjet e mia, më pëlqen të provoj atlete të reja Air Max me veshje të ndryshme. Mund t'ju them se jam e emocionuar për të bërë kombinime që duken të pamundura për tu kombinuar.

Ajo që mund të them është se ky është modeli më i rehatshëm që kam. Nëse nuk më besoni , provojeni ato vetë! Mund t'i porosisni ato në dyqanet tona dhe online.

Qëndro i freskët dhe qëndro i sigurt dhe më i rëndësishmi #stayhome

Iva

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

13.
Jan.
2021.
Blog
Hej njerëz të BUZZ! Emri im është Nina Retar dhe kam qenë pjesë e ekipit të BUZZ për më shumë se një vit....
30.
Dec.
2020.
Blog
Sot, i dashur komunitet i adhuruesve të atleteve do të flasim për performancën, a jeni të ngazëllyer? Unë e di që jam, n...
03.
Nov.
2020.
Blog
Përshëndetje, Për herë të parë jam këtu me Pero Martić, lojtar slloven, Youtuber, aktor dhe këngëtar. Edhe pse...
string(0) ""
string(0) ""