Vend: ALB / al

Blog

13.
Jan
2021
Blog
Hej njerëz të BUZZ! Emri im është Nina Retar dhe kam qenë pjesë e ekipit të BUZZ për më shumë se një vit. Ky është postimi im i parë në blog dhe shpresoj t'ju sjellë ide dhe frymëzim për të kombinuar atletet e mia të preferuara!
30.
Dec
2020
Blog
Sot, i dashur komunitet i adhuruesve të atleteve do të flasim për performancën, a jeni të ngazëllyer? Unë e di që jam, ndaj më ndiqni mua në këtë udhëtim. Këtë sezon festash ne festojmë inovacionin, historinë e gjatë të prodhimit të atleteve dhe gjigantin që e çon këtë lëvizje përpara. Pra, le të nxjerrim për një shëtitje, të bukurat adidas ZX 2K Boost.
03.
Nov
2020
Blog
Përshëndetje, Për herë të parë jam këtu me Pero Martić, lojtar slloven, Youtuber, aktor dhe këngëtar. Edhe pse mund të punoj pa asnjë problem dhe pengesë nga shtëpia, situata aktuale i ka treguar dhëmbët e saj për të gjithë. Pavarësisht nga situata në të cilën ndodhemi, duhet të gjesh diçka që të të bëjë të lumtur çdo ditë. Ndoshta periudha aktuale do të jetë koha për zbulime dhe mundësi të reja që çojnë në një të ardhme më të mirë. Kështu që, harroni të gjithë negativitetin për një moment dhe shpresoj që shkrimet e mia të ju ndriçojnë ditën dhe të ju frymëzoj me veshjen e zgjedhur që kam veshur në fotosesionin BUZZ.
20.
Oct
2020
Blog
Përshëndetje,   Unë jam Remi dhe jam një koerograf dhe balerin. Ne të gjithë biem dakort që ky vit nuk është fare i zakonshëm, sidmos për njerëzit si unë. Gjatë gjithë jetës time unë jam shprehur vetëm nëpërmjet kërcimit. Dhe ajo çfarë më bën mua të rritem është dëshira për të ndjekur ëndrrat dhe qëllimet.
07.
Oct
2020
Blog
Fjala e parë që më erdhi në mendje kur pashë adidas ZX 2K Boost është freskia. Këto atlete janë krijuar për të bërë edhe ditët me shumë shi të ndricojnë më shumë, por si fillim le të fillojmë me disa mësime historie.
30.
Sep
2020
Blog
Ata janë Ekipi Endrrave përjetë. Njihuni me anëtarët tanë më të rinj të The Coolest School Crew.
23.
Sep
2020
Blog
Sa prej jush e kanë takuar shokun/ shoqen e ngushtë – totalisht rastësisht? Dhe sa prej jush e konsiderojnë grupin si pjesë e familjes tuaj? Ne ju prezanotjmë Anastasia, Ines, Andrea, Ana dhe Mateja. 4 vajza dhe 1 djalë – me interesa dhe hobi të ndryshme, të cilët bëjnë një skuadër fantastike dhe kanë të përbashkët dashurinë për shoqëri të mirë dhe qejf.
16.
Sep
2020
Blog
Ata kanë gjithë jetën që kërcejnë. Ata mund të kërcejnë disco dance, hip hop, balet kontemporan, salsa, Zumba, bachata… Ata kanë fituar çmime pafund në kompeticione ndërkombëtare dhe janë veçanërisht krenarë për çmimin e pare në kategorinë e grupit të vogël në disco dance, duo dhe solo, të cilin ata e fituan në kompeticionin ndërkombëtar në Dhjetor 2019. Ata janë Lena Potparić, Staša Radivojević dhe Mina Đorđević – Lena dhe Mina janë 18 vjeç, dhe Staša është 16 – ata janë nga Kragujevac, një qytet në zemër të Šumadija, dhe kur i takon ata e kupton që Flawless nuk është vetëm emri i grupit të tyre të kërcimit, por gjithashtu edhe epiteti që i përshtatet atyre në mënyrë perfekte. 
08.
Sep
2020
Blog
Go Breakers – ata ndajnë të njëjtin pasion për kërcimin, këmbënguljen dhe motivimin, që i kanë drejtuar drejt 26 titujve kombëtarë, 9 tituj Europianë dhe 11 tituj botërorë. Kompeticionet, performancat dhe stërvitjet, në Slloveni edhe jashtë, nuk janë e vetmja gjë qëi lidh ato. Të gjithë anëtarët e skuadrës janë ambiciozë, të gatshëm të punojnë shumë dhe kanë një sens të përbashkët humori që i lidh ata dhe kjo është arsyeja që ata u bënë shokë të vërtetë. I gjithë grupi kanë qenë bashkë për rreth një vit, por të gjithë janë bërë shokë të vërtetë. Ata gjithmonë dinë si të dëgjojnë dhe të qëndrojnë pranë njëri-tjetrit në kohë të mira dhe të këqija. Për ata, break dance nuk është kërcim dhe sport, por ata e shikojnë si shprehje e vetvetes në një rreth shokësh që shkruajnë të njëjtën histori dhe mbështesin njëri-tjetrin. Pavarësisht ritmit të zellshëm, skuadra jonë gjithmonë gjen kohë për picën apo embëlësirën e preferuar. A na duhet të dimë më shumë për të thënë që ata janë skuadra më super? 
02.
Sep
2020
Blog
Ne ju prezantojmë me grupin më të mrekullueshëm të fizikantëve në Serbi dhe “The Coolest School Crew”.
26.
Aug
2020
Blog
Ato nuk janë vëllezër gjaku…janë më shumë se aq. Ato janë vëllezër nga shpirti. Kërcimi i bashkoi ato dhe bashkë ndihen si një familje e vërtetë. Në 2012, Piticu (anëtar i grupit Simplu) shkruajti faqen e parë të tij të historisë “Brother Crew”, koncept i krijuar për të ruajtur pasionin e tij për kërcimin, nën moton: “Shëndeti nëpërmjet kërcimit”.
17.
Jul
2020
Blog
Ju keni një ekip në shkollë që adhuron atletet dhe dëshiron të marrë pjesë në fushatën tonë” Kthim në shkollë”? Na dërgoni historinë tuaj dhe tregoni pse jeni ju ekipi me fantastik sportiv I shkollës suaj.
15.
Jul
2020
Blog
Disa nga ju tashmë mund të më njohin dhe disa prej jush jo - Unë jam Katja Spanka dhe jam pjesë e ekipit të BUZZ që nga fillimi. Unë jam shumë e lumtur që punoj me ta pasi ato kanë ide kaq të mira për projekte të ndryshme. Për këtë blog, ne krijuam një shumëllojshmëri me histori të modës, kështu që mos harroni të shikoni fotot më poshtë. 
08.
Jul
2020
Blog
Ahhh verë. Të gjithë janë më të lumtur në këtë kohë të vitit. Pas ditëve të zëna dhe të depresionuara, sezoni i preferuar i të gjithëve më në fund erdhi. Disi mendoj që çdo verë unë kam një mendim ndryshe kur bëhet fjalë për stilin. Kjo gjë është pak problem, pasi vazhdimisht jam në kërkim të rrobave që nuk do më duhen verën tjetër. Prandaj sigurohem gjithmonë që të paktën atletet/shapkat që unë blej të jenë të zgjedhura mirë, ku në fund duhet të jenë të bukura, të thjeshta, klasike dhe që mund t’i vesh edhe vitin tjetër gjithashtu.
23.
Jun
2020
Blog
Përshëndetje miq! Unë kam qenë duke shkruajtur  këtë blog nga siguria e shtëpisë sime ,që kam qenë për një kohë, si shumica. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme që të mbetemi sa më pozitivë të mundemi. Aktivitetet e përditshme sigurisht që do të ndihmonin. Gjeni një rutinë të përditshme, hobi, ushtrime… :) thjeshtë është  koha e përkryer për të pastruar këpucët e vrapimit, ose për të palosur dollapin tuaj.
23.
Jun
2020
Blog
Përshëndetje djema, Unë nuk kam shkruar për një kohë, e di, por nuk është kurrë vonë që të kthehem me një histori të mirë të Buzz-it , posaçërisht nëse rasti është aq i lezetshëm. Këtë herë ne kemi sjellë risi  me bluzet e reja në  Buzz.
23.
Jun
2020
Blog
AM90 bëhet 30 vjeç këtë vit! Për shkak të kësaj brand-i Nike përgatiti shumë produkte për ju në formën e atleteve Air Max 90 të cilat janë pjesë e ofertës tonë.
23.
Jun
2020
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Është një periudhë kohore kalimtare, dimri ngadalë po largohet, ne jemi duke pritur pranverën. Ndonjë ditë e zymtë, gri dhe me shi na pret, por në BUZZ është një gëzim!
23.
Jun
2020
Blog
Në nder të rikthimit të madh të Conor McGregor, brand-i Reebok anoncoi rikthimin e siluetës ikonike.  
23.
Jun
2020
Blog
Nike Air Max 2090 është një nga modelet e denjë për të gjithë vëmendjen e botës së atleteve.
string(0) ""
string(0) ""