TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Është koha për të zgjedhur atlete, veshje dhe çanta shpine për vitin e ri shkollor së bashku! Shikoni ofertën e modeleve për fëmijë nga markat Nike, adidas, Reebok, Puma etj, të disponueshme në dyqanin tonë online.

Markat e famshme këtë sezon sjellin risi për djemtë e moshave të ndryshme. Atlete që dallohen në pamje të parë, rroba me ngjyra tërheqëse dhe çantat e shpinës në pritje të vitit të ri shkollor, përmbajnë gjithçka që ju nevojitet.

Bëni porosinë tuaj Online!

Modelet tona për vajza janë nga ato modele që dashuroheni me shikim të parë. Ngjyrat e bukura dhe materialet cilësore janë arsye e mjaftueshme për të porositur atlete, veshje dhe aksesorë nga markat e famshme tani në dyqanin tonë online.