TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Atlete

Për faqe

Atlete

Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
meshkuj
unisex
97 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete DB2477-020
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DA7995-100
array(0) {
}
14.500 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FY5928
array(0) {
}
24.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
29.000 LEK
Masa
7
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ6806-106
Moške modne superge
array(0) {
}
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FX6510
Moške modne superge
array(0) {
}
11.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.000 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete DA7995-001
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ5631-102
array(0) {
}
11.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1708-100
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0337-001
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0326-100
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CV2220-003
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0844-005
Moške modne superge
array(0) {
}
15.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.800 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CW2288-001
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CN8511-001
Moške modne superge
array(0) {
}
18.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete FX5093
Moške modne superge
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete 1011265-23E
Moške modne superge
array(0) {
}
9.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.900 LEK
Masa
10
10.5
11.5
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Atlete 852542-105
array(0) {
}
19.500 LEK
Masa
10
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FY5829
Moške modne superge
array(0) {
}
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX6834
Moške modne superge
array(0) {
}
13.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.900 LEK
Masa
10
10-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete CW2289-111
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK6636-100
Moške modne superge
array(0) {
}
14.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.000 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ5631-012
Moške modne superge
array(0) {
}
11.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK9183-007
Moške modne superge
array(0) {
}
18.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete S29249
Moške modne superge
array(0) {
}
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!