TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Atlete

Për faqe

Atlete

Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
femra
unisex
100 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete DH5719-100
array(0) {
}
20.900 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3893-600
array(0) {
}
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK6649-104
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete G58184
array(0) {
}
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete DD8959-001
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ6472-011
array(0) {
}
18.000 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3080-100
array(0) {
}
20.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete DA1647-101
array(0) {
}
13.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1645-101
array(0) {
}
22.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CU8591-104
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CI7523-104
array(0) {
}
15.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CI7523-301
array(0) {
}
15.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FX6911
array(0) {
}
13.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.900 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX9406
array(0) {
}
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 1011236-80R
array(0) {
}
11.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.900 LEK
Masa
5.5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Atlete 1010302-12V
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
5.5
6
7
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1151-800
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DD8959-100
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete CV8727-100
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 315115-160
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete H05055
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete G55514
array(0) {
}
14.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.300 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FY6499
array(0) {
}
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX9349
array(0) {
}
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Masa
10
10.5
11.5
8
8.5
9
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!