TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE

NIKE Atlete W AIR FORCE 1 FONTANKA

Kodi i artikullit: DA7024-200
16.500 LEK
16.500 LEK
16.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
  36.5
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
 • 40
  40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për femra Nike Air Force 1 Fountain sjellin një formë të re të rehatisë dhe stilit. Të frymëzuara nga kultura e Shën Petersburgut, këto atlete kombinojnë modën dhe sportin në një mënyrë të jashtëzakonshme. Dizajni  përfshin materiale të ndryshme për të krijuar një strukturë të pasur me ngjyra të cilat bien në sy. Shtresat e buta të kamoshit, lëkura me shkëlqim deri te detajet e theksuara të qepura, teknologjia DIY kombinohen me sukses në këtë model të Air Force 1. Pjesa e poshtme është e ngritur dhe e mbushur me shtresë ultra të butë Nike React në thembër, për të theksuar origjinalitetin e këtij modeli të viteve '90 dhe për të sjellë një ndjenjë rehatie të pakrahasueshme. Vishni atletet tuaja Nike Air Force 1 dhe shtojini stil veshjes tuaj.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, sintetike, tekstile
 • Shtresë Nike React në thembër
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka NIKE
Gjinia Femra
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza DD5433-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DH4081-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
33.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
37.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DD5052-673
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CW4298-645
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CW4298-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS

Produkte të ngjashme