TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok

Reebok Atlete Club C Double GEO

Kodi i artikullit: GW0224
14.500 LEK
14.500 LEK
13.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 6.5
  37
 • 7.5
  38
 • 38.5
 • 8.5
  39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Reebok Club C Double Geo janë atlete për femra prej lëkure me stil të trashëguar Reebok.

Kombinoni këto atlete të frymëzuara nga tenisi me çdo gjë në dollapin tuaj për një kombinim perfekt.

Ngjyrat shtojnë hollësi, dhe pjesa e sipërme prej lëkure është ajo që i dallon këto atlete Reebok.e

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Ngjyra: e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka Reebok
Gjinia Femra
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara
Ndihmë