TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok Atlete Zig Kinetica II
Reebok

Reebok Atlete Zig Kinetica II

Kodi i artikullit: GZ8800
17.400 LEK
17.400 LEK
13.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 43
 • 10.5
  44
 • 11.5
  45
 • 40.5
 • 8.5
  41
 • 42
 • 9.5
  42.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Reebok Zig Kinetica II janë atlete unisex me një sistem Zig Energy.

Kudo që të shkoni jeni në qendër të vëmendjes. Këto atlete Reebok kanë një dizajn të avancuar që do t'ju bëjë të dalloheni nga të tjerët.

Shtresëzimi i jep rrjetës cilësi dhe thellësi.

Mbushja e lehtë e Floatride Fuel është mbështjellë me TPU që siguron stabilitet dhe ju shtyn përpara.

Floatride Energy shton jastëk shtesë në zonën e këmbës së përparme për një rikuperim edhe më të madh të energjisë.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi unisex
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme rrjetë
 • FoatRide Energy Foam
 • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka Reebok
Gjinia Meshkuj
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme