TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE Atlete JORDAN MA2
NIKE

NIKE Atlete JORDAN MA2

Kodi i artikullit: CV8122-006
19.400 LEK
19.400 LEK
15.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
  46
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Jordan MA2 janë atlete për meshkuj që na tregojnë linjën legjendare të Jordanit dhe një pamje sportive që nuk del kurrë nga moda. Dizajni është frymëzuar nga modelet e mëparshme të Air Jordan dhe i zgjeruar për të siguruar komoditet superior dhe një pamje tërheqëse sportive. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale dhe sintetike kombinuar me pjesë rrjetë që sjellin frymëmarrje optimale. Shtresa Max Air në thembër siguron rehati dhe butësi në çdo hap. Tabani i qëndrueshëm prej gome siguron qëndrueshmëri dhe tërheqje të shkëlqyer, kudo që të shkoni. Përmirësoni stilin tuaj të përditshëm sportiv në atletet për meshkuj Nike Jordan MA2 .

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike
 • Njësia Max Air
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza DA7186-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD6168-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DA7184-687
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD8222-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DA0001-812
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-078
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete 554724-411
28.900 LEK
Masa
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DO6394-001
16.500 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DO1344-001
12.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.000 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1869-103
19.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9394-001
26.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
32.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DA4086-105
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y