TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas Atlete CONTINENTAL 80
adidas

adidas Atlete CONTINENTAL 80

Kodi i artikullit: FX5093
14.500 LEK
14.500 LEK
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44 2/3
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
0+ komada na lageru
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas CONTINENTAL 80 SHOES janë atlete për meshkuj të cilat janë frymëzuar nga modelet e tenisit nga vitet tetëdhjetë.

Këto atlete do të rikthejnë nostalgjinë në veshjet tuaja dhe do t'ju kthejnë në një kohë kur atletet po bëheshin një pjesë kryesore e veshjeve të përditshme.

Tabani prej gome ngjitet mirë në çdo sipërfaqe dhe nuk lejon që këmba juaj të rrëshqasë.

Vishni atletet për meshkuj adidas CONTINENTAL 80 SHOES dhe rikthejeni modën e viteve tetëdhjetë.

SPECIFIKIM:

 • Tabani prej gome
 • Tabani i mesëm EVA
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • OrthoLite
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: FX5093
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Meshkuj
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara
Ndihmë

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza H09144
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza H13475
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza GN3570
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza GD9923
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza H06668
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CW1235
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DH5719-100
20.900 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3893-600
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-107
17.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DB2477-020
16.500 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FY2152
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3193-100
16.500 LEK
Masa
5Y
6Y
7Y