TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok Atlete CL LEGACY
Reebok

Reebok Atlete CL LEGACY

Kodi i artikullit: FY7443
13.100 LEK
13.100 LEK
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 6.5
  37
 • 7.5
  38
 • 38.5
 • 8.5
  39
0+ komada na lageru
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Reebok CL LEGACY janë atlete unisex që gjetën frymëzimin e tyre në modelet retro nga vitet '70.

Ky model ju pushton me komoditetin e saj dhe dizajnin tërheqës sportiv.

Ngjyrat moderne, të kombinuara me një ripstop transparent, i japin këtij modeli një pamje urbane dhe autentike.

Lërini rrugët të ndjejnë ritmin e hapave tuaj në atlete për femra REEBOK LEGACY 83.

Do të shihni se sa e veçantë dhe e fuqishme është ajo ndjenjë.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Detaje reflektuese
 • Taban gome
 • Ngjyra: e bardhë, bezhë
 • Kodi i produktit: FY7443
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka Reebok
Gjinia Femra
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara
Ndihmë

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DH5719-100
20.900 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3893-600
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-107
17.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DB2477-020
16.500 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FY2152
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3193-100
16.500 LEK
Masa
5Y
6Y
7Y