TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21
NIKE

NIKE Atlete AIR FORCE 1 '07 AN21

Kodi i artikullit: CT2302-100
14.900 LEK
14.900 LEK
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 47.5
  47.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për meshkuj Air Force 1 '07 AN21 do t'ju ndihmojnë të shkëlqeni në fushë ose në rrugë. Lëkura e ngushtë, ngjyrat e theksuara dhe një dozë ideale shkëlqimi do t’ju ​​veçojnë nga të tjerët. Detajet e qepura në pjesën e sipërme janë plot cilësi dhe u japin atyre një pamje klasike që është jashtëzakonisht e qëndrueshme. Nike Air është krijuar fillimisht për lojtarët profesionistë .

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: e bardhë, e zezë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Logo e qëndisur Swoosh anash
 • Tabani i mesëm i shkumëzuar
 • Kodi i artikullit: CT2302-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-012
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD6456-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
12.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD8222-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD6168-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-208
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD6383-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete H04742
7.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.700 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Atlete CW6594-106
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CV8121-011
17.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
19.400 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5