TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM-TYPE
NIKE

NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM-TYPE

Kodi i artikullit: CJ2033-103
22.400 LEK
22.400 LEK
17.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 44
  • 40.5
  • 41
    41
  • 42
  • 42.5
  • 43
0+ komada na lageru
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për meshkuj Nike Air Zoom Type sjellin një kombinim të dizajnit urban dhe komoditetit superior.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure me disa vrima për ajrosje.

Pjesa e poshtme përmban një taban të mesëm me shtresë të butë dhe një mbushje të dukshme të ajrit Zoom - për të ecur si në re.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• Tabani i mesëm i shkumëzuar

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: CJ2033-103

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara
Ndihmë

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza CV9954-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD5655-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-012
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-677
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CZ1797-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CZ0815-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.000 LEK
Masa
L
M
S
XL

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DH5719-100
20.900 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3893-600
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-107
17.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DB2477-020
16.500 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FY2152
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3193-100
16.500 LEK
Masa
5Y
6Y
7Y