TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE

NIKE Atlete NIKE AIR MAX 2090 BG

Kodi i artikullit: CJ4066-401
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
  36.5
 • 38
  38
 • 37.5
  37.5
 • 39
  39
 • 38.5
  38.5
 • 40
  40
0+ komada na lageru
Ruaj

Nike Air Max 2090 janë atlete për fëmijë.

Ato po festojnë 30 vjet nga shfaqja e ikonës Air Max 90 me një taban ajri dhe detaje klasike.

Lërini të vegjlit tuaj të pushtojnë rrugët e qytetit në modelet legjendare.

Këto atlete ofrojnë komoditet të përsosur dhe sjellin një ndjenjë rehatie gjatë të gjitha aktiviteteve.

Pjesa e sipërme e rrjetës është e lehtë dhe përshtatet lehtësisht me formën e këmbës, duke siguruar mbështetje për çdo hap.

Specifikim:

• Njësia Max Air

• Pjesa e sipërme e rrjetës

• Tabani gome fleksibël

• Kodi i produktit: CJ4066-401

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Adoleshentë
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara
Ndihmë

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza 95A717-E4F
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 95A712-B5K
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU9223-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DC3946-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete FY2698
9.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete DH5719-100
20.900 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3893-600
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete WS327LA
15.600 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ7279
17.400 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Atlete CK6649-104
16.500 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9