Vend: ALB / al
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS Atlete SUPERSTAR W
ADIDAS

ADIDAS Atlete SUPERSTAR W

Kodi i artikullit: FX7483


 

14.500 LEK
14.500 LEK
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
0+ komada na lageru
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ofertë:
+35544511222
+35544511222
 online@buzzsneakers.al
online@buzzsneakers.al
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Marka ADIDAS
Ndarje themelore Këpucë

adidas SUPERSTAR janë atlete për femra për përditshmëri të cilat mund t’i vishni për çdo rast dhe t’i përshtateni stileve të ndryshme të veshjeve.

Ky model u ngrit nga modeli legjendar klasik SUPERSTAR.

Një model që ka bërë të lumtur njerëzit në të gjithë botën për 50 vjet, duke iu përgjigjur të gjitha kërkesave. Fillimisht u bënë për fusha basketbolli në vitet '70, ndërsa modeli SUPERSTAR për mbretërit e hip-hopit në vitet '80.

Këto atlete janë një mënyrë jetese për të gjithë adhuruesit e modës.

Ato duken plotësisht autentike me tri vijat adidas anash dhe një logo në thembër.

Ky model sjell elegancën përmes ngjyrës së artë.

Ata janë shumë të rehatshme, dhe falë dizajnit të tyre të thjeshtë, ato përshtaten lehtësisht në të gjitha kombinimet e veshjeve.

Lejoni vetes pak shkëlqim, le të jetë gjithmonë në plan të parë vetëbesimi dhe stili juaj autentik sportiv.

Specifikim:

 • Stili i jetesës së atleteve për femra
 • Modeli klasik
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale
 • Pjesa e poshtme prej gome
 • Ngjyra: e bardhë, e artë
 • Kodi i artikullit: FX7483
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza FM2500
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza CE2408
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.100 LEK
Masa
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Bluza EC0766
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza FM3288
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza FM3307
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza GD2439
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
34
36
38
40
string(0) ""
string(0) ""