Vend: ALB / al

Atlete

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Mosha
Marka
Tregoni më shumë
Koleksionet
Tregoni më shumë
Çmimi
404 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete 631261-405
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Atlete FV3693
4.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.000 LEK
Masa
6K
7-K
7K
8-K
9K
Sačuvano u omiljne
Atlete FV3688
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Masa
1
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Atlete BV0014-100
4.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
9.400 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Atlete F34298
4.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.000 LEK
Masa
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Atlete BZ0520
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Masa
5-K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Atlete FV3685
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Masa
3
4
5
Sačuvano u omiljne
Atlete CU0815-101
5.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.300 LEK
Masa
10C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete F34297
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Atlete CG6850
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Atlete GC850YSA
5.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.900 LEK
Masa
4
4.5
5.5
Sačuvano u omiljne
Atlete EF4842
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5-K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Atlete EF4843
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5-K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Atlete CG6864
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Atlete BZ0418
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5-K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Atlete G28214
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Atlete G28215
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Atlete WL520GDC
5.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.700 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CW997HCB
5.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.700 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete EF4840
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Atlete B26070
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Atlete B26071
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Atlete EE6475
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Atlete 50149
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4.5
5.5
6
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

string(0) ""
string(0) ""