TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Sačuvano u omiljne
Atlete DM0850-100
18.000 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ9087
20.300 LEK
Masa
10
10-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Bluza NP0A4FQKR171
11.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Atlete 382650-02
16.000 LEK
Masa
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Atlete W5740HG1
15.000 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ7635
13.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.400 LEK
Masa
10
10-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ8800
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
10
10.5
11.5
8
8.5
9
9.5

LATEST ON BUZZ CREW

15.
Dec
2021
Blog
10.
Nov
2021
Blog
Përshëndetje miq, Po ju shkruaj nga Lubjana, kryeqyteti i Sllovenisë, i ashquajtur vendi i showbiznes. Lubjanën shpesh e krahasojnë me Berlinin pasi është e vogël, por e larmishme dhe e gjallë. Një a...
29.
Sep
2021
News
Ju prezantojmë me krenari ikonën Classic Leather, dizajn i krijuar nga Reebok dhe Buzz, që la një gjurmë unike në historinë e kulturës së atleteve në rajon.
30.
Aug
2021
News
Është koha për vitin e ri shkollor!  Mblidhni skuadrën tuaj dhe së bashku filloni aventurën tuaj të re.
28.
Jul
2021
Blog

@BUZZSNEAKERSTATION