TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Just dropped
blog story
Sačuvano u omiljne
Atlete CJ2033-103
Moške modne superge
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete G55514
14.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.300 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ8303-100
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Fustane GN3361
4.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.800 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Atlete FY7443
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FX5093
Moške modne superge
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Shapka 1010930-29Y
3.100 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.900 LEK
Masa
10
10.5
11.5
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka CN9677-003
Ženske papuče
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
5
6
7
8
9

LATEST ON BUZZ CREW

28.
Jul
2021
Blog
23.
Jun
2021
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. Këtë herë, për të nisur një verë fantastike, unë ka...
17.
Jun
2021
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojnë në këtë sezon.
26.
May
2021
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   Por jo gjithçka është kaq gri, ndërsa ne presim një mot më ...
19.
May
2021
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta me diell.   Prandaj jam jashtëzakonisht e ngazëllyer që ngadalë ...
12.
May
2021
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më lejoni të rikujtoj të gjithë ata që sapo kanë filluar të n...
05.
May
2021
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranveror, me një dizajn të përjetshëm të një siluete unike që...
28.
Apr
2021
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshëm, mua më pëlqen të vesh një nga modelet e mia të preferuara t&eu...
15.
Apr
2021
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave tani ka pamje më të qëndrueshme.
15.
Apr
2021
News
Çdo ditëlindje që kemi është një rast i përsosur për të mbledhur përshtypjet, por ende nuk heqim dorë nga "Keep on Buzzin". Kjo është historia jonë.
15.
Apr
2021
News
Ditëlindja e 6-të e Buzz! Edhe këtë vit, ne po e festojmë atë online dhe ju ftojmë të bëheni pjesë e ofertës tonë të ditëlindjes.
07.
Apr
2021
Blog
Përshëndetje të gjithë, Jam përsëri unë, pas një kohe të gjatë, me një histori të re të Buzz Crew. Rasti për këtë është më se i mirë, sepse së b...

@BUZZSNEAKERSTATION